Gwiazdy i celebryci w Sopocie

Trójmiasto to jeden z najszybciej rozwijających się turystycznie regionów. Szacuje się, że to własnie tutaj powstanie najwięcej hoteli w kolejnych latach. Nowe hotele spełniają wyższe standardy i oferują więcej luksusowych usług swoim klientom. Budowane są coraz wyższe, mają przeszklone tarasy a wysokość zapewnia im widok na morze. Wszystko to sprawia, że Sopot to obecnie modny kierunek wyjazdów czy krótkich wypadów na weekend.

Sezon na gwiazdy

Gwiazdy i celebryci przybywają do Sopotu nieustająco. Jednak prawdziwy sezon na gwiazdy rozpoczyna się wraz z festiwalem „Dwa Teatry”. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem artystów, którzy grają w konkursowych przedstawieniach, jak i różnego rodzaju celebrytów, którzy na wydarzeniu tym bywają. Wraz z pojawieniem się mediów relacjonujących wydarzenie, pojawiają się upragnione przez turystów i mieszkańców gwiazdy. Portale plotkarskie donoszą o Ewie Kasprzyk jeżdżącej na rowerze, Kindze Rusin prowadzącej relację, Borysie Szycu, Edycie Górniak i wielu innych.

Druga tura sezonu na gwiazdy przypada na okres Sopot Festival. Wówczas do miasta przybywają gwiazdy sceny muzycznej, a wraz z nimi dziennikarze. Miasto znów jest na ustach wszystkich. Wszyscy dobrze się bawią.

Łowcy autografów mają okazję poprosić o podpis czy wspólne zdjęcie nie tylko aktorów i piosenkarzy, lecz również sportowców, dziennikarzy, pisarzy. Wszyscy oni chętnie bywają w Sopocie.